PORT CONNECT External USB-C battery integrated lamp | 30000 mAh | Blue
- TootjadPort Connect
- Mudel: 907003
- Saadavus: 4
-
61€
PORT CONNECT External USB-C battery integrated lamp | 30000 mAh | Blue
| All | |
| Aku mahutavus | 30000 mAh |
| Akutehnoloogia | Lithium Ion |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 57.00 mm |
| Gross height (mm) | 108.00 mm |
| Gross weight | 0.67 kg |
| Gross width (mm) | 160.00 mm |
| Net weight | 0.58 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 1497 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 68.80 g |
| Plastic (No PET) | 17.20 g |
| Producer | PORT CONNECT |
| Producer product name | External USB-C battery integrated lamp |
| Tare weight (kg) | 0.09 kg |
| TI weight (kg) | 0.01 kg |
| Toote värv | Blue |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |












